Vier 19e eeuwse imari porseleinen schotels: 1x grote goudimari schotel, met Foo-hond, varken etc. (gesigneerd en goede conditie), 1x geschulpte goudimari schotel (oude haarscheur), 1x geschulpte donkerblauwe schotel (oude haarscheur) en 1x aparte schotel met celadon groene achterzijde (goed) ø21,5xø31cm. Cond.: R-G