Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x groep van man en vrouw op sofa met vogel en kooi, gemerkt Maiko porzellan, 1x boerenjongen met stok en melkkruik op zijn rug, onduidelijk gemerkt 18x18x12cm. en 7x6x20cm. Cond.: G