Cuba mahonie empire pendule ca. 1830 met vuurvergulde kapitellen, wijzerplaat en slinger. Origineel 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag. Minimale restauratie aan de kast, verder in goede staat 44x13x23cm.