Gaultier pop ca. 1890, gemerkt op het hoofd 10 F.G. Porseleinen hoofdje met gesloten mond, gaatjes in de oren, blauwe ogen en donkerblond haar. Pop heeft losse polsen en de handjes zijn nieuw. Hoofd is gerestaureerd en 1 oorbelletje ontbreekt H.: 65cm.