Penning 1996. Vierde eeuwfeest geboorte Constantijn Huygens. Door Elisabeth Varga i.o.v. de Vereniging voor Penningkunst. Vz. portret van Huygens iets naar links. Kz. tekst en korenbloem.Brons gegoten 82-83 mm. HS pag.53