Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Penningen

Startprijs 50 EUR
Resultaat:
50 EUR

Beschrijving

Twee penningen: 1x Spinoza jaarpenning 2001 (Eric Claus) ø98mm van gegoten brons. Productie: Argentor Zandvoort, dubbel portret. Het model is uit een harde wasplaat gemodelleerd, vanuit de keerzijde, waardoor een positief en negatief beeld ontstaat. Tekst voorzijde: Spinoza. Tekst keerzijde: b = 2a ? b2 = 4a2. Gesigneerd: E.C. en P.K. en 1x Nederland penningen [1970-1] VPK. AE. 150 Jaar elektriciteit Ampère door R. Hettema. Vz.:elektronen met omschrift: "150 JAAR ELEKTRICITEIT 1970". Kz.: hand met "STROOMSTERKTE ANDREMARIE AMPERE 1775 1836". 86 gr., ø60 mm.