Drie interessante Duitse antiquarische boeken (kunst); 1x Will Halle album, handgesigneerd met diverse handegesigneerde lithografiën met geschreven spreuken (11 werken), 1x Zwölf zeichner aus Berlin nr. 149 (40 Federzeichnungen) en 1x Wilhelm Busch album (humor) 26-33cm. Cond.: R-G