Zilveren beugeltasje met binnenbeugel aan fluwelen tas, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: A: 1862, MT.: onleesbaar,. Beugelbreedte 11cm.Cond.: U en een oude zilveren tasbeugel met niet herkenbare keuren 835/000, beugelbreedte 15cm., Cond.:U