Zeer fraaie Hollands zilveren hengselmand op dubbele filetvoet met fijne ajourgezaagde rand, afgebiesd met eveneens filetrand. Massief filetfhengsel is gemonteerd aan 2 zware scharnieren, 1e gehalte. Grootkeur 925/000, Jaarletter: O: 1823, MT.: Jacob Hendrik Stellingewerff, Amsterdam, ca. 559 gr., 27x20cm., Cond.:U