Zeer fraaie diamantenring, GG 585/000, antiek model. Ring met aan de bovenzijde grote markiesvorm gemaakt uit zilver met 3 wat grotere diamanten en 14 kleinere diamanten. De ring heeft een prachtig bewerkte GG band. ø 60 ca 7,6 gr