Twee porseleinen figuren 19e eeuw; 1x zoutnap met putti, bloemen- en gouddecor (teken met gekruisde zwaarden, vermoedelijk Engeland, geen Meissen) en 1x vrouwelijke herbergier bediening met bierpul (ongemerkt (bloem beschadigd) 12-22cm. Cond.: R-G