Vier delen oud Duits porselein o.a; 2x kandelaar-stukken met beeldengroep van Volkstedt ca. 1920 20x13x19cm.. 1 Arm af, vingers beschadigd en 1 kandelaar gelijmd, 1x figurengroep Dresden met putti, waarschijnlijk gerestaureerd bij bladeren 21,5x18x10cm. en 1x tafelstuk met meisje en schaap Thuringen, diverse beschadigingen 1e helft 20e eeuw 28xø19cm. Cond.: M-R