Twee grote 19e eeuwse porseleinen figuren, vermoedelijk Engeland (teken met 2 zwaarden gekruisd, geen Meissen). man en vrouw met druiventros in de handen. Bij de man beschadigingen aan de bloemen, bij de vrouw voet gelijmd en beschadigingen aan de bloemen 28-29cm. Cond.: R