Antiek Duits Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Recentelijk vakkundig gerestaureerd met prachtig snijwerk en bloemenmotief. Bevat 5 lades in de tafel en 3 lades in het bovenstuk. Twee deurtjes en vakverdeling (mahonie op eiken) 63x10x130cm. Cond.: G