Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van wortelnoten-fineer met intarsia. Gesigneerd Rutger van meurs Amsterdam. Scheepjesmechaniek met maanstand, dagaanduiding, maanaanduiding en secondenaanduiding. Prachtige gegraveerde wijzerplaat met goede originele beschildering, kwartierslag op dubbele bel. De kast en beelden zijn zeer gaaf (geen scheuren en/of fineerschade). Geheel staande op klauwpoten 36x69x285cm. Cond.: G