Zeldzame 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselpot (gesigneerd) met landschap-, vogels-, sprinkhaan- en bloemendecor. gesigneerd onder het deksel en onderop de bodem. In zeer goede staat 23,5xø14cm.