Iepenhouten fineer 18e eeuw, Hollandse Louis Quinze kabinet ca. 1790. De knieën zijn nieuw gefineerd, verder in goede staat (geen scheuren in de zijkanten). geheel staand op klauwpoten 235x188x68cm. Cond.: R-G