Engels staand horloge 18e eeuw, gesigneerd Hampson Wrexham met bronzen uurwerk en silver-plated wijzerplaat (gegraveerd). 8-Daags uurwerk met dag- en secondenaanduiding, uurwerk bestempeld Blyth Epping. Eikenhouten gerestaureerde klokkenkast 235x50x23cm. Cond.: G