Lot Zilver, 925/000, bestaande uit een armband en 3 ringen. De armband bestaat uit olijfvormige schakels, ingelegd met om en om parelmoet en zwart emaille.Lengte 19 cm. Een grove zilveren ring met grote witte Agaat, ø 51, een ring bijpassend bij de armband met zwart emaille, ø 50 en een Ti Sento ring met grote wiite parel, wat beschadigd.ø 56. Totaal ca 48.7 gr