Vier delen Chinees oud/antiek (en India); 1x cloisonne schenkkan 19e eeuw (zwaar beschadigd), 1x bronzen trekpot met Chinese tekens (gesigneerd), 1x Indiase cloisonne kom (20e eeuw) en 1x antieke cloisonne vaas met bloemmotief 9-32cm. Cond.: G