Prachtig Engels mahoniehouten brievenkistje ca. 1800 met inlegwerk op deksel en bandintarsia. geheel staand op ivoren pootjes. 1 Beslag aan de zijkant is beschadigd, geheel verder in goede originele staat 34x20x20cm.