Bijzonder borrelsetje, in bijbehorend etui. 6 Sterling zilveren, 925/000, glashoudertjes met bewerkte voorstelling van fruitplukkende putti's. 4 Inzetglaasjes van geslepen kristal, waarvan 1 beschadigd. Enkele houdertjes behoeven restauratie. Zilvergewicht ca 67 gr. Cond U **let op 2 glaasjes missen en 1 glaasjes met chip**