Twee 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren sloten (gekeurd); 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem Johannes Enschede en zonen 1851 9x16x5,5cm., 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem Johannes Enschede en zonen 1851 9x15,5x5,5cm. Beide in redelijke staat .