Grote Duitse porseleinen empire vaas, ca. 1810, met handbeschilderde voorstelling van : De Oper in München, met diverse figuren. Mooie kwaliteit. Gedeelte van bladgoud is vakkundig gerestaureerd, porselein is niet beschadigd, 44x24xø15cm.