Prachtige 19e eeuwse thuis-wasgelegeheid met laden. Beschilderde waterreservoir, handbeschilderd met koperen beslag en kraan. Daaronder een houten beschilderd kastje met koperen wasbak. In zeer goede originele staat 85x54x34cm. en 54x28x37cm.