Monumentale eikenhouten Danziger kast in neo-ranaissance stijl ca. 1900, met prachtige gebeeldhouwde figuren, getorste zuilen, ranken en leeuwekoppen, groot beslag, zware bolpoten, cherubijnen. In uitstekende staat (kast bestaat uit drie delen). 222x180x75cm.