Hollands mahoniehouten 19e eeuws schrijfbureau, met bijpassende stoel, met prachtig inlegwerk van bloemen, vogels, ranken, vazen etc. Erg bijzonder, geheel rondom ingelegd (zijkanten, voorkant, bovenkant, schrijfblad, binnenwerk etc.). In zeer goede staat, geen beschadigingen aan het inlegwerk, verder minimale oude restauraties m123x55x101cm. Cond.: G