Grote Franse kolompendule ca. 1870 in uitstekende staat met intarsia en verzilverde wijzerplaat. Gesigneerd J. Bernard a Paris, vuurvergulde capitellen en slinger. Uurwerk goed functionerend met sleutel 51cm. Cond.: G