Boulle klokje 19e eeuw met schildpad en koperinleg in koperen kast ca. 1800. gesigneerd Amaleric a Geneve met ketting (snek) en zeer gaaf emaille wijzerplaat. Eruit te halen als los zakhorloge. lichte schade aan het schildpad 40x16x7cm. Cond.: R-G