Vier porseleinen figuren 20e eeuw; 1x bisquit porseleinen vader, moeder en kind (ongemerkt), 1x porseleinen jongen met gans (ongemerkt), 1x porseleinen meisje met gans (ongemerkt), 1x bisquit porseleinen jongen en meisje onder paraplu (ongemerkt) 17-26cm. Cond.: G