Bronzen figuur 19e eeuw, ongesigneerd. Voorstellend een man met paard in landschap met mand en gereedschap. Tweekleurig brons en in zeer goede originele staat. Gemonteerd op marmeren voet 23x28x13cm. Cond.: G