Vroege kleine eikenhouten dekenkist 18e eeuw uit Duitsland. Smeedijzeren beslag, geheel staand op originele sleepoten en origineel slot(sleutel mist). Lijstwerk van deksel professioneel gerestaureerd 51x89x65cm. Cond.: G