Prachtige 18e eeuwse Zuid Duitse barokkast, 2-deurs met lade, schuine hoeken, getoogde deuren en koplijst. Prachtig inlegwerk op de deuren, schuine hoeken en zijkanten. Koplijst is ca. 100 jaar oud (dus latere datum), verder in goede originele staat met lichte fineerschade 200x135x43cm.