Zeldzame 18e eeuwse notenhout fineer op eiken hoekkast met vitrineopzet en schuine hoeken. Ingelegd met emdaillons en bandintarsia, ook op de schuine hoeken. Achter de glazen deuren zitten 4 lades met bandintarsia. Originele sloten en beslag (lichte fineerschade). Het meubel is in originele goede ongerestaureerde staat 234x127x58cm. Cond.: G