Antieke Engelse staande klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk. gesigneerd John Baxter. Secondenaanduiding en datumaanduiding. Wijzerplaat is beschadigd en de verf laat los 214x47x27cm. Cond.: R-G