Antieke staande Engelse klok met eikenhouten kast en 8-daags uurwerk gesigneerd J. Williams Caernarvon. Secondenwijzer en datumaanduiding. Deze klok is in nette originele ongerestaureerde staat 213x51x24cm. Cond.: G