Concordantie op de bijbel in het Duits, Hebreeuws en Grieks met alle in de bijbel voorkomende woorden. groot Folio formaat. Auteur: Friedrich Lantischen. Gedrukt te Leipzig en Frankfurt AD 1696. Handingekleurd titelblad en varkenslederen stempelband. Restauraties aan de band en papier met lichte vochtvlekken. Klampen missen 43x29x12cm.