Set van zes Chinees porseleinen kang xi revival schotels. 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Floraal decor. Drie schotels haarlijn/chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: Ø 13,4 cm. In redelijke staat.