Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Familie rose + 2x Celadon glazuur. Twee grotere borden beschadigd. Eén klein rose bord, chip. Twee celadon borden zijn gaaf. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In matig/redelijk/goede staat.