Lot met 14 delen divers Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Kopjes + schotels, onder meer kang xi. Drie kopjes goed. Zeven kopjes haarscheur etc. Twee schotels goed. Twee schotels haarlijn en/of chip. Afmeting: 5 - 13 cm.