Lot met twaalf Chinees porseleinen kop en schotels. Imari + familie rose. 18e Eeuw. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chips. Twee schotels haarlijn. Rest goed. Afmeting: 6 - 12,5 cm. In redelijk/goede staat.