Set met vier 18e eeuws Chinees porseleinen capucijne kop + schotels. Floraal decor. Drie kopjes haarlijn in glazuur. Eén kopje goed. Eén schotel haarlijn in glazuur. Drie schotels goed. Afmeting: 3,8 - Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.