Set van zeven zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte borden, met figuren in tuin/goud decor. Vijf borden goed. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.