Set van vijf 19e eeuws Chinees porseleinen kang xi revival kop + schotels. Met decor van steur/karper. Vier tekens bodemmerk. Twee kopjes goed. Drie kopjes chip + haarlijn, randfrit. Drie schotels goed. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: 7,5 x 13 cm. In redelijk/goede staat.