Zes stuks 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte kopjes met landschap/pagode decor. Twee kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 7 x Ø 7 cm. In redelijk/goede staat.