19e Eeuws Nederlandse bijbel, in leder gebonden met sierstukken en sloten van messing. Uitgave van Joh. de Liefde - Utrecht. Voorzien van gekleurde bijbelse lithografieën. Minimale vochtvlekken. Afmeting: 10 x 39 x 26 cm. In redelijk/goede staat.