Zilver verguld horloge, 925/000, Quinn, Quarts, met een spangband. Het horloge heeft een ronde kast en een goudkleurige wijzerplaat. Breedte 30 mm. ø 58x45mm. Iets bekrast verder in goede staat. Werkend