18e Eeuwse reisset met zilveren greep. Een mes en vork met een bewerkte zilveren greep met graveerwerk, sleets, en bekroond met een ruiter en één met een ruiter te paard. 20-24cm. Heft wat gedeukt en voorzien van restauratie. , verder in goede staat.