Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

4 Zilveren sierlepels

Startprijs 120 EUR
Resultaat:
150 EUR

Beschrijving

Vier zilveren sierlepels met 2 herinneringslepels met een dubbel getorste steel en een bewerkte bak. Een lepel met een opengewerkte bak en bekroond met zeilschip, voorzien van restauratie, en een lepel met een gecontourneerde opengewerkte bak, voorzien van restauratie. 17-21cm. Diverse gehaltes. totaal ca 217 gram.