Zilveren dekselschaal, 800/000, in de vorm van een schelp, ovaal met een gecontourneerde rand. Voorzien van 2 grepen. De doos is geplaatst op 2 figuren met vleugels. Op een ronde voet. De binnenzijde van de doos is verguld. 19x11x16cm. ca 210 gram. Voorzien van restauratie. In goede staat.